Express vestuvių planavimas

Pavasarį pasitinkame su nauja paslauga – express vestuvių planavimas „Nėra nieko neįmanomo“.

Šiandien visur skubame. Skubame ne tik atlikti darbus, skubame ilsėtis, švęsti ir džiaugtis, tačiau metus laiko trunkantis vestuvių planavimas tampa lyg ir savotiška taisykle. Visgi daugelis tai išgyvenusių porų sutiks, kad tai įmanoma padaryti ir per trumpesnį laiko tarpą. Pasirinkę mūsų naująjį paslaugų paketą būsite užtikrinti, kad Jūsų vestuvės bus suorganizuotos vos per mėnesį.

Mūsų tikslas – skubėti profesionaliai ir padėti itin greitai pasiruošti Jūsų vienai gražiausių gyvenimo švenčių.

 

„Nedėk šitiek pastangų, patys geriausi dalykai atsitinka netikėtai“ – kadais yra pasakęs garsus rašytojas Gabrielis Garsija Markesas.

Mūsų komanda pasiryžusi tai įrodyti.

Juk NĖRA NIEKO NEĮMANOMO!

36vs360.

 

Svarbiausias įkvėpimas mums esate Jūs, Jūsų istorija ir tai, kuo gyvenate. Ir TAIP! Me esame pasiruošę didelėms iššūkiams bei įveikti juos per trumpą laiko tarpą!

Visais rūpesčiais – šventės vietos parinkimas, vedėjo, fotografo, videografo paieška, įvairių atrakcijų parinkimas, kvietimų bei visos reikalingos spaudos paruošimas ir gamyba, dekoravimas, koordinavimas ir daugybė kitų dalykų, pasirūpinsime mes!

Kad būtų lengviau papasakoti mums savo norus ir vizijas, kviečiame užpildyti šią trumpą anketą:

ANKETA ONLINE

Neatideliok daugiau nė akimirkos! Rašyk mums adresu liucina.rimgaile@gmail.com ir pradėsime nuostabios istorijos kūrimą jau dabar!

Daugiau mūsų įgyvendintų istorijų rasite “Liucina Rimgailė – Weddings&Events” facebook paskyroje.

piknikas