K&T

2016 - 07 - 07

Mieli, Karolina ir Tomai,

Praėjus mėnesiui po Jūsų šventės, Tomo gimimo dieną, smagu mintimis grįžti į metų trukmės pasiruošimo procesą, kurį juk pradėjome nuo A2B paleidimo renginio! Juokais tuomet visiems sakydavau, kad patikėdami man organizuoti savo įmonės pristatymo renginį ir pasirinkdami Tadą kaip vedėją, abiems surengėte egzaminą :) panašu, kad jį išlaikėme! Ir galėjome prisidėti prie kitos – Jūsų šeimos sukūrimo šventės.

13413560_1827993060763294_1529042028280795767_n

Jei atvirai, Karolina yra viena tų nuotakų, kurios moteriškas jaudulys VISUS metus neleido atsipalaiduoti nė sekundei :) puikiai suvokiau, kokia svarbi yra ši šventė ir nors viską darėme laiku, pagal planą, viskame kame ieškojau išskirtinumo, apgalvodavau kiekvieną detalę ir nesu tikra, ar iki šiol turėjau tiek susitikimų „gyvai“ su visais pasirinktais tiekėjais :) smagu prisiminti mūsų moteriškus, nuoširdžius pokalbius ne tik apie darbus. Ačiū už tai, ačiū už pasitikėjimą!

Kitas prisipažinimas – turėdama omenyje Tomo dalykiškumą ir pasinerimą į nuosavą verslą, nevalingai vis pagalvodavau, kad ir šventė bus tokia rimtesnė, su elegantiškais, bet mažiau šokančiais svečiais ir panašiai. Beeet! Ji buvo nereali! Iki paskutinės akimirkos negalėjome pritupti, kol sukuravome kiekvieno svečio pasirodymą, visų staigmenų techninius išpildymus, Egidijaus Sipavičiaus išėjimus ir t.t., tačiau nuoširdžiai sakau, kad rezultatas buvo to vertas! Buvo miela žiūrėti, kaip visi šoko ir dainavo su Tadu, su Egidijumi ir Barbora :) VALIO!

Ačiū ir visiems, kas prisidėjo! Projektas buvo iš stipresnių, tad padėką ir šiltus apkabinimus siunčiu:

Bažnyčia – Šv. Kazimiero

Šventės vieta – Kempinski Hotel Cathedral Square (atskiras DĖKUI Sandrai ir Dovilei!)

Vedėjas – Tadas Rimgaila

Nuotakos puokštė ir kiti floristiniai darbai – Floristai ant ribos

Pianistas Robertas Šiurys

Arfistė Kotryna

Neprilygstamasis Egidijus Sipavičius su smagiąja programa!

Fotografas Tomus Šimkus

Desertai – Telegrafas

Vestuvinis tortas ir gardžios dovanėlės svečiams – Liu Patty

Linkėjimų knyga – Liumy

Visi spaudos darbai – Printdeco studija (ačiū, merginos!!)

Svečių užimtumas – Ramunė (ačiū už kompaniją ir dėmesį detalėms ;) )

Mano nuostabioji padėjėja Auri – LOVE YA! Pati žinai, kad ne tik už tos dienos darbus :)

O čia video iš SmartVision: filmukas.