JJ ir jų Vilnius Extravaganza :)

2016 - 10 - 22

Mieli Julija ir Johnatan,

Ačiū už pažintį! Ačiū už visas smagias ir gražias akimirkas, už nuostabią kompaniją iš visų 8 skirtingų šalių :) labai tikiuos, jog visi prisimins viešnagę Lietuvoje ne tik kaip vėsoką ir gan lietingą (visgi čia Lietuva, čia lietus lyja!), bet ir įdomią, spalvingą ir prasmingą. Nedažnai tenka labiau jaudintis dėl programos dvi dienas iki šventės ir dieną po jos :) visgi mūsų šalis kupina išskirtinių vietų, gražių vaizdų ir unikalios kultūros, todėl tikiu, jog kiekviena eksursija ir vakarienė turėjo visiems patikti! Tikiuos jūsų artimieji norės čia grįžti dar ne kartą.

Julija, tau atskiras AČIŪ už pirmą Skype pokalbį paryčiais ir visus laiškus, kuriuos kaskart apsidžiaugdavau gavusi :) Vilnius Extravaganza įvyko! Visa laiką jaučiau, jog pasitiki, už ką taipogi labai norėčiau padėkoti, ir nekantravau įgyvendinti būtent tokią, visai kito formato šventę.

julija-jonathan-v-o_274

julija-johnatan-v-o_275

Nuostabi… žavinga… labai panaši, bet žymiai geresnė už pačią Cameron Diaz!

Eilinį kartą įsitikinau, jog turint pusę svečių iš užsienio, net vedėjas nėra būtinas, nes užteko 10 min po vakarienės ir tiek jų, tiek giminių iš Lietuvos lenktynės “kas geriau ir smagiau” netruko prasidėti :)) buvo labai labai smagu!

Ar pameni savo baimę, kad viskas nebūtų too glitter, too gold ir t.t.? :) džiaugiausi trigubai negu įprastai, kai pasakei, jog ir pačiai viskas tiko patiko, ir griežtoji estetė anyta visą dekorą įvertino kaip itin skoningą ir gražų! Sidarbo, aukso ir vario derinys su eukaliptais bei šviesiomis gėlėmis lengvai įsiliejo į Ramados aplinką ;)

Kitas dalykas – veganiškas tortas be glitimo, skirtas Johnatanui! Nekantrauju vėl pamatyti jus abu Vilniuje ir tikiuos turėsime pakankamai laiko išgerti kavos, dar kartelį suvalgyti po gabaliuką šio approvinto šokoladinio skanėsto :)

Ilgai ir laimingai, JJ! Siunčiu šilčiausius linkėjimus iš jau visai rudeniško Vilniaus :)

 

Jūsų Liu

 

Šventės vieta: Ramada Hotel & Suites Vilnius

Šventės planavimas: Liucina Rimgaile

Dekoravimas ir koordinavimas: Liucina Rimgailė – Weddings  & Events komanda

Fotografas: Vigantas Ovadnevas Photography

Nuostabi grupė!! We Band

Nuotakos puokštė: Floristai ant ribos

Nuotakos šukuosena ir makiažas: Beauty Resort