Prisiminimai iš gegužės – A&K

2016 - 11 - 02

Aiste, Kęstuti,

už lango kaip tik sniegas, o aš su tokiu mielu noru kartu su jumis grįžčiau į tą šiltą ir saulėtą gegužės dieną :) Vilnius kaip tik buvo paskendęs alyvose, lauke buvo gera, nuotaika savaime susikūrė pakyli!

Jūsų pačių šypsenos buvo tokios plačios, kad turbūt galėjote pasidalinti su dar keturiais svečiais :) jokio jaudulio, tik džiaugsmas ir mėgavimasis tos dienos akimirkomis. Beje, po jūsų santuokos ceremonijos dar drąsiau grįžtu į Šv. apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčią – kad ir kokia ji būtų paprastutė, ten esantys broliai kuria labai teigiamą aurą ir tikrai moka skaityti prasmingus, šiltus pamokslus. Taip, deja, būna ne visur.. ;)

_dsc5302-studijavualia_dsc5438-studijavualia_dsc5418-studijavualia

Smagu, jog ir Kęstučiui patiko fotografuotis! Jis šypsojosi ir buvo patenkintas, už ką atskirai norisi padėkoti fotografei Gabijai :)

Tuo tarpu šios tavo, Aiste, nuotraukos man taaaaip iškart patiko! Atrodai kaip mistinė būtybė jose! O juk kiekviena nuotaka tokia ir turi būti vieną svarbiausių savo gyvenimo dienų :)

Kai sakėte, jog neturite ypatingų reikalavimų dėl šventės dekoro, kažkiek net sunerimau, nes viena vertus faina gauti laisvę kūrybai, bet kita vertus – tai kaip pataikyti? :)) dekoras pavyko švelnus, elegantiškas.. didysis nuopelnas buvo tų tobulai nerealių kreminių bijūnų! Darydama puokštes iš jų, mąsčiau apie Aistę, jos meilumą, ramybę ir švelnų charakterį :)

_dsc6798-studijavualia_dsc7001_dsc6991-studijavualia_dsc6995-studijavualia_dsc7012-studijavualia_dsc6819-studijavualia_dsc6969-studijavualia_dsc6976-studijavualia-1_dsc6868-studijavualia

Man labai patinka tokie pagauti kadrai :)

_dsc7039-studijavualia

 

Aiste, Kęstuti, ačiū jums už draugystę, pasitikėjimą ir nuoširdžius pokalbius! Iki šiol baltai pavydžių tų idiliškų jūsų atostogų vaizdų ir prisimenu mūsų su Aiste pastebėjimą, jog kažkaip neįprasta nebegauti vienai iš kitos laiškų :)

 

Ilgai ir laimingai, linksmuoliai! Labai lauksiu svečiuose, kai tik vėl grįšite į Vilnių :)*

Jūsų Liu

 

Vestuvių planavimas – Liucina Rimgailė

Vestuvių dekoravimas ir gėlės – Liucina Rimgailė – Weddings & Events

Vestuvių ceremonija – Šv. apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčia

Šventės vieta – restoranas “Aula”, Kairėnų botanikos sode

Vedėjas – Haroldas Urbonavičius

Fotografė – Gabija iš Voila fotografija!

Spauda – Printdeco studija

Desertai ir tortas – Liu Patty

Nuotakos puokštė – Floristai ant ribos