Gabrielė ir Kamilis…

2016 - 11 - 06

Štai JI! Būtent tokią Gabrielę pamačiau ir pajutau pirmą kartą! Švelni, graži.. nuostabi!!

gk-11

Tą dieną net savo FB paskyroje padariau įrašą apie tai, kokia laiminga esu, jog savo darbe sutinku būtent tokių žmonių! Taigi, brangūs Gabriele ir Kamili, šis pasakojimas apie JUS. Kadangi iki šiol nuolat susirašome, ne kartą pasidalinome nuostabiausiais įspūdžiais ir prisiminimais, padėkomis už VISKĄ, čia pabandysiu bent dalinai perteikti tos dienos emocijas tiems, kas ieško įkvėpimo ir tikėjimo, jog TIKRA, NUOŠIRDI ir STIPRESNĖ UŽ VISKĄ MEILĖ su šių laikų princesėmis ir realiais princais EGZISTUOJA! :)

gk-39

Taigi, susipažinusi su Gabriele (Kamilis, deja, dirbo kitame mieste ir negalėjo atvažiuoti į susitikimą), iškart supratau, jog tai viena tų nuotakų, kurioms vestuvės yra vienas reikšmingiausių įvykių gyvenime, o pati šventė – išsvajota ir labai laukiama. Nors ji sakė, kad labai jaudinasi, jos santurumas, ramybė ir gan tylus balsas vertė tuo abejoti :) Gabrielė jau žinojo, kokios šventės norės, tačiau galvoje buvo nemaža minčių mišrainę, kurią po truputį pradėjome gryninti.

Pasiruošimas vyko Druskininkų apartamentuose “Uršula”. Atvykusi su gėlėmis, pamačiau TOKĮ didžiulį ir gražų pulką merginų! Visas aukštas buvo jų :) Merginos jaunutės, dailios, kaip gražiausi gėlių žiedai, tarp kurių ir pati svarbiausia, trapiausia, it krištolinė.. Gabrielė… Beje, jos nerealių batelių kilme susidomėjo net vedėjas :))

Kaip ir galima buvo tikėtis, ceremonija bažnyčioje buvo užburianti, jautri, labai labai jausminga.. tai dar vienas kartas, kai deja, bet nesusigraudinti man nepavyko :)

gk-90

gk-135

Būtinai noriu įterpti ir kelis žodžius apie Gabrielės mamytę Gitaną :) nenuostabu, kad ji su dukra turi tokį stiprų, net pavydėtiną ryšį. Ji visada buvo kartu, padėjo ir rūpinosi. Jos grožis keri (per pasiruošimą net pagalvojau, kad čia viena iš dvidešimtmečių pamergių!), o meilė vaikams jaučiasi net per atstumą…

gk-150

gk-153

Neslėpsiu, su Kamiliu susipažinau tik prie Bažnyčios. Taip jau susiklostė. Bet eidama link jo JAU supratau, apie ką Gabrielė su tokia meile pasakojo. Supratau, kad tai tikras VYRAS, kurio glėbyje ji bus labai saugi ir mylima.. čia tas atvejis, kai stipriame kūne pamatai rūpestingą, labai gerą ir gražiausių jausmų kupiną asmenybę!

gk-194

Jaunųjų fotosesija vyko prie Druskininkų ir Merkinėje:

Jiems kompaniją palaikė ir nuostabusis pulkas :)

Mums pavyko išpildyti ir mini Kamilio norą! Jie savo šventės dieną važinėjo senoviniu Mustangu :)

Tuo pat metu šventės vyko intensyvus pasiruošimas. “Arvirio vingis” – labai graži vieta, tik štai man kaskart atnešanti įvairių nuotykių ir iššūkių :) šį kartą tai buvo beprotiškas karštis ir stiprokas vėjas, keliskart išvertęs kai kurias dekoracijas. Na, bet atvykus jauniesiems viskas buvo savo vietose. Kadangi Gabrielė rašo eiles, dekoro tema buvo muzika ir poezija, o dovanų svečiai gavo jos pačios rašytą eilėraštį!

Desertų stalas taipogi atspindėjo šią temą:

Jei saksofonas – tai tik Tomas Čiukauskas! Jaunųjų šokis buvo šokamas gyvai atliekant muziką. VERKIAU KAIP MAŽAS VAIKAS!!!

Vakarinė dalis su vedėju Haroldu buvo labai smagi. Jaunimas šoko kaip priklauso :)

Nors po tokios išties nelengvos dienos jau galvojau, kad Aurelija nebenorės su manim dirbti, mes viską atlaikėme! :) maža to, komanda buvo nuostabi ir mums irgi buvo labai smagu :)

gk-376

gk-377

Vestuvių planavimas – Liucina Rimgailė, Liucina Rimgailė – Weddings & Events

Vieta – Arvirio vingis

Nuotraukos – AA studio

Dekoravimas – Liucina Rimgailė – Weddings & Events

Vizažistė – Darija

Šukuosenų meistrė – Gintarė Pietutytė

Nuotakos puokštė ir pulko gėlytės – Floristai ant ribos

Desertai – Liu Patty

Vedėjas – Haroldas Urbonavičius

Saksofonas – Tomas Čiukauskas

Dvyliktos valandos šokėjos pasirodymas – Nerilė Senulytė.