Laura & Tomas ir jų auksinis ruduo

2017 - 02 - 19

Šį pakankamai apniūkusį sekmadienio rytą apie neįtikėtinai linksmą ir šiltą šventę! Nors už lango buvo spalio vidurys ir visiems lauke buvo taip šalta, jog po šiltais paltais drebėjo net smulkiausia kūno dalelė, bet ne JOS! Šiandienos mano didvyrės Lauros, kuriai vienintelis dalykas, galėjęs drebėti, buvo besišypsančių lūpų kampelis ir širdis, kurioje sunkiai tilpo laimė, meilė ir toks tikras tikras, kiek valiūkiškas džiaugsmas!

Ji nuostabi! Visada geros nuotaikos, rūpestinga ir apie VISKĄ pagalvojanti. Ji turi artimų draugių bei sesę, su kuriomis nuo ankstyvo ryto tiesiog mėgavosi viena svarbiausių gyvenimo dienų! Oh, patikėkite, man kaip planuotojai, tai nerealiai svarbu :)

Lauros ir Tomo vestuvės vyko Panevėžyje, spalio 15 d. Oras buvo tobulai gražus, saulėtas, kas gali dar labiau padrąsinti tuos, kuriems atrodo, jog vestuves kelti būtina vasarą ;) pažiūrėkite į šias Vaidos Garlos nuotraukas! Įsitikinsite, kad vien dėl to verta rinktis mažiau populiarų laikotarpį. Jau nekalbant apie ramybę, pasirinkimo laisvę ir tam tikrais atvejais – kainas.

Tai buvo paskutinės mano planuotos 2016 metų sezono vestuvės. Jau tądien sakiau, kad verta buvo laukti nuo balandžio pradžios, kad pamatyčiau vieną gražiausių katedrų, t.y. Panevėžio Kristaus Karaliaus Katedrą, kurioje Laurą ir Tomą sutuokė dėmesingas, malonus ir prasmingą pamokslą paskaitęs kunigas. Tai buvo ta diena, kai vietoje vargonų bažnyčioje net galva svaigo nuo nuostabiai atliekamos saksofonisto muzikos, o vietoje putojančio prie bažnyčios – pilstomas karštas šokoladas.

Fotosesijai jaunieji pasirinko Bistrampolio dvarą ir Senvagę. Auksinės gamtos apsuptyje dar ryškiau žiūrėjosi kaip visada tobula Roberto Kalinkino suknelė ir lengvas, Lauros pečius gaubęs megztukas, raudono vyno spalvos bateliai ir, be abejonės, “Floristų ant ribos” kurta nuotakos puokštė. Be to, manau, kad merginos tikrai pastebės Lauros pirštines! Ar gi ne originalus, išskirtinis aksesuaras? ;)

Vakarinė dalis vyko viešbučio “Romantic” restorane. Jeigu reikės atsiliepimų ar rekomendacijų jų klausimu, drąsiai kreipkitės ;)

Pagrindinis Lauros prašymas dekoro klausimu buvo lemputės ir auksinės apvalios vazos, kurios neabejotinai atsirado ant stalų, o burbulo/apskritimo motyvas atsikartojo ir visur kitur!

Nors dažniausiai norisi kalbėti apie tai, kaip žibėjo jaunųjų akys, kaip jie kupini meilės žiūrėjo vienas į kitą, čia būtinai norisi papasakoti apie tai, kokia smagi buvo vakarinė/pramoginė dalis, kuriai vadovavo Gintas Vaičikauskas! Daug šokių ir aktyvių svečių, noriai dalyvavusių programoje! Ir…. nepaprasta staigmena nuotakai – Tomas žino, kaip Laurai patinka Monika Pundziutė, todėl niekam nieko neįtariant, ji pasirodė būtent tada, kai jaunieji turėjo šokti pirmąjį savo šokį!

Na.. vyrukai.. tokia staigmena aišku – kažkas TOKIO. Tik turėkite omenyje! Laura ant tiek neteko žado, jog šokį teko kartoti :)) ji buvo apstulbusi iš nuostabos, verkė, viską pamiršo ir negalėjo pajudėti! Verkiau kartu su ja, bet šiaip.. pasakoju tam, kad įvertintumėte savo antrosios pusės atsparumą ypatingai netikėtoms staigmenoms :))

Toliau sekė tikrų tikriausias “tūsas”! Svečiai vaišinosi Aisčio gamintais kokteiliais, valgė “Liu Patty” desertus ir šėlo, šėlo, šėėėėlo!!!

Na, ir pabaigai! Viliuos, jog šių metų vestuvės, kurioms jau kurį laiką atsakingai ruošiamės, bus tokios pat gražios ir smagios!

Tai.. ilgai ir laimingai, L&T! O kitiems – gražaus sekmadienio ir einame kaistis gardžios kavos ir svajoti apie tai, kaip pas Jus viskas turėtų atrodyti ;)

 

Su meile!

Jūsų liu