Lina ir Tadas.. linksmieji ponai Bielskiai :)

2017 - 03 - 05

Kai sekmadienis prasideda taip saulėtai, nejučia prisimenu visus saulėtus žmones savo gyvenime. Lina ir Tadai, esate būtent tokie ;)

Linos švelnumas, akių giluma ir tokia jauki skleidžiama šiluma mane palietė vos susitikus pirmą kartą! Labai džiaugiuos, kad pasitikėjote ir patikėjote manimi, nepasidavėte stresui ir nenutarėte nukelti savo šventės į kitus metus, kai pradžia jau buvo padaryta ;)

Visuomet lenkiu galvą prieš tuos, kurie kaip ir jūs, per palyginus trumpą laiką pasiryžta įsirengti namus, pakeliauti ir dar vestuvėms pasiruošti :) jau nekalbant apie darbus, buitį ir šuns priežiūrą! Esate tokie linksmi ir įkvėpiantys veržlumu! Nenuostabu, jog ir jūsų šventė buvo viena “jauniausių” mano planuotų (turiu omenyje jaunimo ir vyresnių svečių santykį).

Ačiū, kad tapote tais, kurie kelia gražius prisiminimus apie 2016-ųjų sezoną, kad visada nusišypsau, kai parašote nebe vestuvių klausimais ir kad pasidalinate naujausiais džiaugsmais :) siunčiu šilčiausius linkėjimus! O tinklaraščio skaitytojams pristatysiu, kas prisidėjo prie jūsų šventės ;) chin chin!

Taigi, Linos ir Tado vestuvės vyko nuostabiai šiltą ir saulėtą rugsėjo 10 dieną. Nuotaika tvyrojo puiki, lengva, nebuvo jokio blaškymosi. Kodėl apie tai rašau? Nes manau, kad visiems dėl to buvo tik smagiau ir patogiau. Santuokos ceremonija vykos Šv. Petro ir Povilo bažnyčioje (Antakalnis, Vilnius), jaunųjų fotosesija – Vilniaus Senamiestyje, o vakarinė dalis – restorane “Batoras”, kuris nuo Senamiesčio nutolęs vos 2-3km.

Liną ir Tadą puošė “Woxx Barbers” grožio meistrai, suknelę nuotaka išsirinko Mažeikių suknelių salone, o lyg ir labai paprastą, bet tuo pačių originalią ir gražią puokštę jai sukūrė “Floristai ant ribos”.

Lina turėjo labai aiškią viziją, kas turi tapti pagrindu jų šventės dekore – tai balta, pilka ir aukso spalva, balta, rausva ir žalsva spalva gėlėse…

…  bei lemputės lauke!

Tortas ir mini keksiukai buvo iš “Liu Patty” kepyklėlės, desertai taurelėse – iš restorano “Batoras”. Pilkos staltiesės – iš “Nėriniuotos šventės”, spauda – iš “Printdeco studijos”, o gėlių puokštes kūriau pati ir labai nestandartiškai, kalbant apie vestuves – baltose dėžutėse. Tai buvo vienas didžiausių Linos norų! Na, turbūt visgi po lempučių :))

Vakarą vedė ir dainavo Tadas Rimgaila, o iki pat paryčių linksmino Didzejus.lt.

Svečius iki jaunųjų atvykimo gaiviais ledais džiugino “Mokslas šventei”, pramogauti ir fotografuotis jie galėjo fotobudelėje iš “Fotobudelės nuoma” (FB).

Kaip foną nuotraukoms pakabinome lempučių “varveklius”. Už lemputes labai ačiū inovatyviesiems choco.lt!

Visas šias nuotraukas padarė fotografas Žilvinas Drevinskas. Ačiū jam ir visiems svečiams, sukūrusiems nuotaiką bei gražiausių prisiminimų vertą šventę!

Lina ir Tadai, gražieji ir linksmieji ponai Bielskiai.. ilgai ir laimingai! :)