Gėlėtoji Orintos ir Manto šventė

2017 - 03 - 12

Būna tokių švenčių, kuriose atlieku tik dekoratorės vaidmenį. Vienas tokių atvejų – Orintos ir Manto vestuvės, kurios bene labiausiai man įsiminė dėl ganėtinai trumpo laiko, kurį turėjome pasiruošimui, šiokio tokio nerimo ir nuostabios šventės vietos, apie kurią sužinojau jaunųjų dėka!

Taigi, pirmiausia dalinuosi nuoroda į “Turauskų sodybos” puslapį: https://www.facebook.com/pg/Turausk%C5%B3-sodyba-225383314252494/photos/?ref=page_internal

Kodėl pradedu nuo to? Nes netgi jeigu neplanuojate savo vestuvių, verta ten nuvykti pailsėti su draugais ar kita proga. Važiuodami išties ne pačiu patogiausiu keliu atrasite neįtikėtinai jaukią, žalią vietą, su neįtikėtinai maloniu ir šauniu šeimininku p. Emiliu, be galo paslaugia jo žmona ir… Elniais danieliais! Jų taip daug ir jie tokie gražūs! Būtinai turite juos pamatyti ir dar tokios gražios gamtos apsuptyje ;)

Tuo tarpu pačius Orintą ir Mantą fotografavo be galo širdžiai mieli Diana ir Darius iš Fotodart.lt. Ačiū jiems už nuostabias nuotraukas ir tos dienos nuotaiką! Rezultatu dalinuos su didžiausiu malonumu ir viliuosi, jog ir Jums jis patiks ;)

(jaunieji ruošėsi Vilniuje, viešbutyje “Kempinski Hotel Cathedral Square”)(fotografavosi Vilniaus Senamiestyje ir pakeliui į Varėnos bažnyčią)

Tuo tarpu mes sodyboje puošėme ne tik vidų, bet ir didžiulę terasą, kurioje svečiai laukė jaunųjų, vaišinosi pasitikimo gėrimais ir užkandžiais, o paskui sveikino ir fotografavosi su jaunavedžiais:

Kas įdomiausia, nors iš išorės ši sodyba tarsi niekuo neišsiskiria, užėjus į vidų atrodo, kad atsiduri visiškai kitoje vietoje. Viskas ypatingai švaru, šviesu ir patogu. Kambariai tvarkingi ir jų nemažai, o per tris aukštus išdėstytos erdvės – su įspūdingo dydžio freskomis ant sienų! Turiu pripažinti, kad ganėtinai romantiška ir kažkiek pasakiška aura dvelkianti aplinka įkvėpė būtent tokiam dekoro išpildymui:

Stalus puošė gėlių vainikai su auksinėmis žvakėmis viduryje:

Labai džiaugiuos, kad jaunieji taip gerai įvertino mano kepyklėlės desertus! Nuo pirmo red velvet keksiuko kąsnio buvo nuspręsta, jog desertų stalą sudarys “Liu Patty” tortas, keksiukai, cake pops ir kiti gardumynai:

Mieli, Orinta ir Mantai, prisimindama jūsų šventę siunčiu saldžiausius linkėjimus ir tikiu, jog Jūsų šeimyninis gyvenimas bus toks pat spalvingas ir smagus, kaip Jūsų vestuvės!

 

Su plačiausia šypsena,

Liu