Viktorija ir Darius <3

2017 - 04 - 09

Mieli Viktorija ir Dariau,

Mūsų pažintis buvo man ganėtinai netikėta, tačiau palydėta naujų, papildomų pažinčių ir gražių akimirkų, kurias iki šiol gera prisiminti! Ačiū jums už tai!

Turite viską – nuostabius santykius, meilę vienas kitam, grožį, sėkmę ir dar daugiau vertingų dalykų, tik štai laiko sau kartais pagailite :) Linkiu jums tokių šypsenų, kokias mačiau per jūsų šventę! Linkiu, kad būtų kuo daugiau dienų, kai netrukdo telefonas. Kai galite išlėkti į parką, kaip savo vestuvių dieną. Kai jausite, kad joks rudeniškas lietus negali paveikti jūsų nuotaikos, lygiai taip pat, kaip tą jaukią rugsėjo 3 dieną!

Nors visas poras norėtųsi įspėti ir nuteikti tam, kad populiariosios Bažnyčios Vilniuje dažniausiai būna perpildytos, o privažiavimas ir parkavimas prie jų neretai būna labai komplikuotas, džiaugiuos, kad pasirinkote Bernardinų bažnyčią! Manau, kad tai buvo išties labai jausminga, graži ceremonija, kurioje nuskambėjo prasmingi Brolio žodžiai…

Be to, reikia pripažinti, kad ne visur yra toks jaukus, nuo pašalinių akių paslėptas kiemelis, o ir artimiausios vietos fotosesijai tinka net didžiausiems tinginiams :) Nors jūsų nuotraukose nesijaučia ne už kalnų jau buvusio rudens, jos vistiek dvelkia išskirtine ramybe ir harmonija. Tikėtina, kad tai neturi nieko bendra su gamta, tiesiog taip jau yra, kai šeimą sukuria vienas kitą taip gerai papildantys žmonės ;)

Mane pasiekė žinia, kad labai nenorėjote fotografuotis ir tam skyrėte ypatingai mažai laiko :)P visgi fotografė Rūtelė pagavo jūsų šypsenas ir gražiąsias emocijas. Džiaugiuos, kad smagiai praleidote laiką, kad šokote iki paryčių ir dar kitą dieną gyvenote tomis pačiomis nuotaikomis! Džiaugiuos ir dėl to, kad visas suplanuotas baltai-rudai-mėlynas dekoras jums buvo prie širdies!

Būtina pastebėti ir pažymėti, jog jauki vilos “Provansalis” aplinka taip pat prie to prisidėjo ;)

Taigi, linkiu kuo daugiau tokių JŪSŲ dienų, laimingų šypsenų ir šilumos nuo tų, kurie yra šalia jūsų! Ačiū už viską! Ir…

Ilgai ir laimingai!!

Vestuvių planavimas: Liucina Rimgailė

Vestuvių koordinavimas ir dekoravimas: Liucina Rimgailė – Weddings & Events

Bažnyčia: Bernardinų

Šventės vieta: sodyba “Provansalis”

Fotografė: Rūta Burkutė – FOTO Sprendimas-Root

Vedėjas: Arnas Šimonis

Atlikėja: Augustė Vedrickaitė

Nuotakos puokštė: Floristai ant ribos

Nuotakos suknelė: Made by Jovita Valaitė

Nuotakos makiažas ir šukuosena: Beauty Bar by Olga Vasilevičė

Desertai: Liu Patty

Tekstilė: Nėriniuota šventė

Kėdės: Užupio Arka