ERDVĖ RENGINIAMS

Kviečiame savo asmenines ir įmonių šventes švęsti “Liu Patty desertinėjė! Ji yra be galo jauki, todėl yra tinkama ir įvairaus pobūdžio renginiams. Šaltuoju metų sezonu patogiausiai joje jaučiasi iki 30 asm., šiltuoju – 50. Desertinės erdvė gali būti pritaikyta pagal Jūsų poreikius! Dažniausiai ant mūsų didžiojo stalo ruošiame dekoruotą vaišių stalą, o mažąją salę skiriame vaikams arba tiems, kas norėtų pabendrauti nuošaliau.

Užupyje esanti “Liu Patty desertinė” įkurta buvusios vaistinės patalpose, todėl iš pagarbos jos istorijai išlaikėme šią temą, kuri labiausiai atsispindi gėrimų pateikime: pink Latte pateikiame skaidriame puodelyje, o  espresso atskirai – mėgintuvėlyje. Stalo vandenį, karštą vandenį prie arbatos bei pieną prie kavos – įvairių dydžių kolbose. Neįprastą atmosferą joje taip pat sukuria autentiški, senoviniai baldai, kuriems jau 100 metų ir jie netgi įtraukti į Kultūros paveldo objektų sąrašą! Smalsiausiems galime pasiūlyti pavartyti buvusios vaistinės Metraštį, leisiantį susipažinti su visa šios vietos istorija.

Mūsų desertinė taip pat gali tapti Jūsų svarbios asmeninės šventės fotosesijos vieta:

Taipogi galime suorganizuoti degustaciją, kurios metu pateiksime eilę mini desertų ir bus galimybė išragauti įvairių tortų skonių. Pagal atskirą susitarimą galimas ir šių desertų pristatymas su pasakojimais ar kita, Jums svarbia informacija. Ne kartą esame organizavę įvairių produktų pristatymus, kurie buvo integruojami į desertų ragavimą.

 

Mūsų asortimentą sudaro keliolika tortų skonių, įvairiausių dydžių, formų ir skonių pyragaičiai bei desertai, su kuriais galite susipažinti šioje skiltyje: SALDUMYNAI.

Prie dailaus desertų stalo taip pat galime Jums pasiūlyti gardžių mūsų partnerių gaminamų nesaldžių užkandžių! Taip pat įvairiausių alkoholio pozicijų, arbatų, kavų bei gaiviųjų gėrimų, o mūsų baristos pasirūpins Jūsų patogumu bei šventės sklandumu!

Dėl rezervacijų prašome kreipktis el. pašto adresu info@liu-patty.lt ir tel. nr: 869908442.

 

Kviečiame pasižvalgyti po galeriją ir pamatyti jau įvykusių renginių akimirkas: