Express’as nuo 12 iki 39 :)

2015 - 09 - 03

Kurį laiką nebuvo jokio įrašo/istorijos mūsų tinklaraštyje, todėl po nedidelės pertraukėlės grįžtame su pasakojimu apie L&E, kurių šventę suorganizavome lygiai po mėnesio. Pirmasis susitikimas buvo liepos 14 d., o rugpjūčio 14 d. jau džiaugėmės nuostabiu oru, ryškiais saulės spinduliais, švelniu vėjeliu nuo Galvės ežero ir, be abejonės, jaunųjų šypsenomis.

_DSC0209

L&E šventėje, kaip jie patys sakė, pagal pirminį scenarijų turėjo dalyvauti 12 artimiausių žmonių ir turėjome surengti gražią, jaukią popietę kažkur prie vandens, o galiausiai turėjome net 39 šventės dalyvius!! Ar bent įsivaizduojate kaip stipriai myli mūsų jaunuosius jų draugai ir giminės?! Visi norėjo pasveikinti, pabūti kartu :) taigi, greitai greitai persiorientavome ir štai kas gavosi!

_DSC0387

Šventė vyko gražiajame „Trakų slėnyje“. Turėjome išvažiuojamąją ceremoniją, arką ant ežero kranto ir ne visai „į temą“ poilsiautojus su spalvotomis glaudėmis.. na, kad ir kaip jiems signalizuotum, kad „Čia vyksta something special!“, Lietuva yra Lietuva ir vos keli šilti mėnesiai, per kuriuos galima pasišildyti lašinuką prie jūros ar ežero, daro savo ;) džiagiuos, kad pavyko bent išvengti Saugirdo rodyto atvejo, kur vestuvės vyksta ant Baltijos jūros kranto, o aplink didžiausia masė žmonių! (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10153337864582420&set=pb.821822419.-2207520000.1441259207.&type=3&theater)

_DSC0515

Po jautrios ceremonijos svečius pakvietėme žaisti lauko žaidimų, po ko darbavosi puikieji „Skonio slėnio“ šefai ir padavėjai. Fone grojo pats pačiausias Tomas Čiukauskas (saksofonas), o vėliau jį pakeitė mano vyras Tadas, kuris sugrojo savo akustinę programą su gitara, surengė šokių pamokėlę ir kelis smagius žaidimus. Beje, Tomo ir Tado bendrai atliktas kūrinys „All of me“ skambėjo super gerai! :)

Šventės dekorui panaudojome pasakiško grožio koralo spalvos bijūnus, melsvas hortenzijas ir kt. Panaudojome ir šuniukų bei nuotraukų motyvus, kurie atspindi jaunųjų domėjimosi sritis. Pastatytame paviljone kabėjo specialiai šiai šventei pagamintos vėliavėlės iš būtent jai parinktų medžiagų. Tuo tarpu ant desertų stalo puikavosi net 40 autentiškų porceliano puodelių ir lėkštučių rinkinių iš choco.lt! Po skanių pietų svečiai iš jų ragavo „Liu Patty“ tortą ir dailiuosius macaroons.

Visas akimirkas įamžino mus nuolat maloniai stebinanti ir visuomet besišypsanti Gabija iš Studija Vualia Photography :) AČIŪ jai! Nuotakos makiažu ir šukuosena pasirūpino Olia iš Beauty Bar by Olia Vasilevičė.