Gimtadienis, kokių reta!

2015 - 08 - 05

Šiandien nekantrauju papasakoti tokią savo gyvenimo istoriją, kuri atmintyje liks iki… VISADA! :)

Su p. Vida susipažinome jos dukros Ramunės dėka – jos pasikvietė mane norėdamos papasakoti gražios, labai moteriškos šventės idėją, kurios įgyvendinimą norėjo patikėti man. Širdis pradėjo kalatotis iš džiaugsmo, nes jau pirmo susitikimo metu mes tiek juokėmės, jog iškart supratau kokia sėkmė mane aplankė :)

Taigi, pasiruošimas šiam nuostabiam jubiliejui truko pusmetį. Per tą laiką gavau net „Raštininko“ pravardę, nes dažniausiai kai man skambindavo, aš buvau susitikimuose ir paskui visą informaciją surašydavau laiškuose :))) Šventės tema buvo AUSTRĖS. Taigi, pagaminome išskirtinius kvietimus, išrinkome nuostabųjį viešbutį „Pušų paunksnėje“ Palangoje. Beje, siunčiu pačius šilčiausius linkėjimus šeimininkams bei direktorei Ramunei ir gražiausius žodžius visam kolektyvui! Jie NEREALŪS :)

_DSC3937
Taigi, liepos 10 d. lijo kaip iš kibiro ir buvo brrr kaip šalta! Visgi nuotaikos tai nesugadino ir mūsų planas su keliomis korekcijos pavyko puikiai! Mūsų žavios damos įsikūrė kambariuose, papietavo ir toliau… lepinosi profesionalių Viktorijos Vaišvilaitės mergaičių teptukų prisilietimais (dar kartą žemai lenkiu prieš jus galvas, mergaitės!!!) bei terapeučių atpalaiduojančiais masažais.

 

Tuomet Gabija iš Studija Vualia Photography pridarė daug daug gražių nuotraukų kiekvienai ir visoms kartu, o „Žuvėdros“ atstovas Ernestas su partnere žvakių šviesoje sušoko jausmingąją rumbą bei p. Vidos prašymu pašokdino jos dukrą. Vėliau damos visos kartu smagiai trepsėjo bachata‘os ritmu ir kaip visada džiugino mus savo užkrėčiančiomis šypsenomis!
Paskutinis akordas buvo sveikinimai, dovanos, bučiniai ir vakarienė su someljė, pasakojančia apie austres bei vynų derinimą.

Šventės vieta: Pušų paunksnėje
Organizavimas: Liucina Rimgailė
Nuostabioji asistentė: Katerina Piesliak
Nuotraukos: Gabija iš Studija Vualia Photography