Ingrida & Vilius

2016 - 09 - 28

Mieli, Ingrida ir Viliau,

Gavus Linos nuotraukas, užpludo labai šilti prisiminimai. Tokie pat šilti, kaip tos dienos saulės spinduliai! Nors dėl jų ir turėjome nemažai abejonių… :)

Ingridą visuomet prisiminsiu kaip vieną mieliausiai besijaudinančių nuotakų :) ir kas smagiausia, nebuvo sudėtinga rasti žodžių ir argumentų, kad ji lygiai po 1 minutės nurimtų! Dėl to galiu tik padėkoti už pasitikėjimą, už idėjų priėmimą ir už tokį šiltą bendravimą. Beje, iškart po vestuvių labai pradėjo trukti laiškų, gaunamų 7:30 val. … Ingrida žino apie ką aš :))

Grįždama prie rugpjūčio 12 d. šventės, galiu tik pasidžiaugti, jog viskas klostėsi būtent taip, kaip planavome: nuostabus oras, visą dieną besišypsantys svečiai, laimingi jaunieji ir triukšminga vakaro programa su šokiais iki paryčių! Bažnyčioje, tikiu, ne vienas braukė ašarą.. prie to prisidėjo ir jaunųjų emocijos, ir nuostabus giesmininkės balsas. Atmosfera buvo tokia sakrališka!

Vėliau, kaip  įprasta, fotosesija. Vis žiūriu į šias nuotraukas ir net jaučiu, kaip jums buvo paprasta, smagu, jokios įtampos! Ačiū Linai Aidukei už pasidalinimą rezultatu – jis išties labai “Liniškas”, nuotaikingas, gražus :)

Ačiū „Dvyniams“ už sukurtą nuotaiką, ačiū „La villa royalle“ už profesionalumą ir priėmimą. Būtinai turiu pažymėti, jog tai puiki vieta tiems, kas savo šventėje turės svečių iš kitų miestų ar šalių – viloje yra daug atskirų kambarių, o aplinka leidžia ramiai laukti jaunųjų, nes laikas prie nuostabaus ežero visiškai neprailgsta ;)

Dar kartą įsitikinome, kad šiauliečiai žino kaip reikia linksmintis!

Džiaugiuos, jog galėjome prisidėti prie tokių nuostabių žmonių šventės, už ką dar kartą AČIŪ! Viliuosi, jog mūsų laukia dar ne vienas smagus susitikimas ir tikrai atrasime laiko pasidalinti prisiminimais :)

Ilgai ir laimingai, Ingrida ir Viliau!

 

Vestuvių vieta – La Villa Royale

Santuokos ceremonija – Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčia

Nuotraukos – Lina Aidukė

Video – M-idea

Nuotakos puokštė – Floristai ant ribos

Nuotakos suknelė – VAMP mados namai

Jaunikio kostiumas – Suit Suply

Dekoravimas – Liucina Rimgailė – Weddings & Events, Liucina Rimgailė ir Aurelija Šmitaitė

Spaudos darbai – Printdeco studija

Tortas ir desertai – Liu Patty

Linkėjimų knyga – Fotomėja

Servetėlės – Nėriniuota šventė

Vestuvių planavimas ir koordinavimas – Liucina Rimgailė – Weddings & Events, Liucina Rimgailė ir Aurelija Šmitaitė

 

P.S. Dievinu back stage’o nuotraukas!! :))