J&O

2016 - 06 - 13

Mieli, Jekaterina ir Ovidijau,

AČIŪ!

Ačiū, kad vieną dieną Jekaterina užsuko į mano kepyklėlę, ačiū, kad kitą kartu užsukote tos ypatingos kavos, ačiū, kad pasitikėjote ir kad JŪSŲ dėka 2016 metų vestuvių sezonas prasidėjo būtent taip!

Žiūrėdama nuotraukas, vėl pasijutau tarsi super gerame, nemaringame rusų filme, kuriame pilna stiprių veikėjų, išsiskiriančių savo charizma. Vien pažintis su Jekaterinos tėveliais kiek verta.. Jekaterina neleis sumeluoti – kai per jos gimtadienį reikėjo nuvežti tortą „pas mano tėvus“ ir nereikėjo nurodyti adreso, šypsena atsirado mūsų abiejų veiduose. Tą adresą ir tuos namus prisiminsiu ilgai! Be juose tvirančios atmosferos bei gyvenančių žmonių fotografai Mindaugas Kiznis ir Eva Andri turbūt nebūtų užfiksavę būtent tokių kadrų , mm? :)

Jokio jaudulio, tik nerealiai geros emocijos ir šypsenos! Tiek svečiai, tiek mes nekantriai laukėme ceremonijos Rotušėje ir.. neveltui. Smuiko muzikos lydimi jaunieji, ypatinga artimos draugės įžanginė kalba ir ta nepaaiškinama magija. Labai smagu, kad net nekyla klausimų dėl ko ir kam skirta visa šventė – ši tikros ir niekam nepavaldžios meilės šventė!

Beje, lai neįsižeidžia Ovidijus už begalinį tauškėjimą apie Jekateriną, tačiau ji išties tikrų tikriausia diva! Tiek išvaizdos, tiek elegancijos ir elgesio prasme. Negalėjau atsistebėti kiek dėmesio iš jos gavo kiekvienas atėjęs svečias – jie visi išgirdo bene 10kart daugiau liaupsių negu pati nuotaka :)

Pabaigai prisipažinsiu – labai nemėgstu neplanuotų susitikimų, kurie taip ir atrodo, jog sugriauna visą dienotvarkę… BET tik ne šiuo atveju! Kiekvienas jų buvo lydimas gausybės juoko iki ašarų! Tokių linksmų plaučių nuotakos turbūt reikės ilgokai palaukti :) už tai esu labai dėkinga, nes buvo dienų, kai, nerealioji Jekaterina, pakeldavote ūpą taip, kad viskas ir vėl atrasdavo prasmę, palengvėdavo ir netgi įkvėpdavo judėti toliau :)

(nukripimas – akimirka iš jos gimtadienio)

13001129_1806545036241430_5069996222419817258_n

Ir dar.. UŽ DELFINUS! :D

banana-dolphin-healthy-treats

Su šypsena,

Liucina

 

P.S. Santuokos ceremonija vyko Vilniaus Rotušėje

Šventės vieta – viešbutis Radisson Blu Royal Astorija Hotel

Gėlėmis pasirūpino „Gėlių virtuvė“, likusiu dekoru – Liucina Rimgailė (o viskas prasidėjo nuo kreidinės lentelės!)

Šventę vedė Jonas Radzevičius

Fotografavo Eva Andri ir Mindaugas Kiznis

Desertai buvo iš kepyklėlės Liu Patty

Šventę planavo Liucina Rimgailė kartu su puikiai žinančiais ko nori ir ko ne jaunaisiais :)

Už pagalbą visuomet dėkinga esu savo šauniajai Aurelijai ;*