Kai svajoji atsidurti tikroje pasakoje…

2015 - 11 - 07

Šį kartą įrašas ne apie vestuves, o pasakišką Simonos Brazdžionytės studijos gimtadienį. Papasakosiu Jums apie pasaką, kurioje buvo net trys karalienės, alavinis kareivėlis ir daug kitų nuostabių dalykų!

DSC_5738_1

Taigi, viskas prasidėjo nuo to, jog Simona man pasakė norinti “kitokio, išskirtinio studijos gimtadienio”. Ji taip pat pridūrė, jog iš galvos neiškrenta vieno eilėraščio eilutė “Gyvenimu netikiu, o Pasaka tikiu”. Tuomet ir pasiūliau pasinerti į magišką pasaką su gyvais herojais.. Juolab, kad jos nauja kolekcija išties prabangiai karališka!

Pirmiausia, padarėme šią fotosieną. Iššūkis nemažas, tad esu labai dėkinga savo vyrui Tadui už pagalbą :)

DSC_5721

Paskui išsirinkome trys pasakas ir štai kaip jas iliustravome:

Mėgančioji gražuolė, kurią įkūnijo šiam vaidmeniui nepaprastai tinkanti Ernesta Kalinauskaitė

Svečius pasitiko ir nerti į pasaką kvietė Pelene virtusi Renata Voitechovskaja Norvilė

Tuo tarpu iš pradžių sustingusią ir tik vėliau atgijusia Sniego karaliene tapo gražuolė Patricija Belousova

DSC_5963

Patricijai draugiją palaikė mano vyras Tadas, vaidinęs kareivėlį. Kai pasigirdo Simonos pasakos įrašas, jie pradėjo judėti, po ko sekė Simonos padėkos žodis ir… gyvų drugelių skrydis!

Visas tituluotas damas puošė “Tiulio fėjos” suknelės, Simonos papuošalai bei, mano nuomone, labai preciziškai padarytas, kiekvieno personažo išskirtinumą pabrėžiantis Olios Vasilevičės makiažas.

Salėjė taip pat turėjome “Gražuolės ir Pabaisos” pasakos kampelį! Tik gaila, kad į kadrą nepateko tokie personažai, kaip atgijusi žvakidė, laikrodis bei puodelis su virduliuku :)

DSC_5909

Tuo tarpu vaišių stalas atspindėjo “Snieguolės” pasaką:

Visuomet bus smagu prisiminti šią šventę! Kažin, ar bebus didesnė PASAKA mano gyvenime ir už tai dėkoju tiek Simonai, kurį leido prifantazuoti visokių smagių dalykų, tiek tiems, kas sutiko dalyvauti ir padėti įgyvendinti visas idėjas :)*

Ilgai ir laimingai,  Sima!!

Su šypsena,

Liu

P.S. Nuotraukos Gabijos Monikos Vainiutės bei fotografų iš portalų delfi.lt, zmones.lt ir alfa.lt