Karališkieji E&V

2015 - 07 - 31

Dar 2014-ųjų vasarą Eglė ir Vytautas užsuko į “Liu Patty” kepyklėlę kavos. Tuomet jie pranešė, kad po metų žada tuoktis ir jiems bus reikalinga koordinatorė bei dekoratorė. Prisipažinsiu, labai apsidžiaugiau po tiek metų išvydusi Vytautą, su kuriuo vaikystėje gyvenau tame pačiame daugiabutyje, ir dar lydymą tokios gražios sužadėtinės :)

Po trumpo apsitarimo, supratau, jog tai bus nepaprastos vestuvės! Nuo pirmos minutės džiaugiausi, kad jie kreipėsi į mane ir kad galėsiu kažkuo prisidėti prie jų nuostabių lūkesčių įgyvendinimo.

Taigi, kodėl karališkieji? O Jūs pažiūrėkite, kokia monograma jiems buvo sukurta, kai užsakinėjome kvietimus:

11036444_1658056264423642_3064430250490418443_n

Toliau viskas ėjo tik “įdomin” :)

Šventė vyko “Bebrusų dvare”, kuriame praktiškai viskas buvo perdaryta, atvežta, specialiai sukurta! Auksinės staltiesės, krištoliniai indai, individualus vazų dekoras, išskirtinės gėlės ir retai sutinkama jų gama – nuo violetinės ir marsala iki rausvos ir baltos, tikru auksu puošti desertai ir kt.

Patys jaunieji atrodė stulbinančiai elegantiški, gražūs, stilingi. Eglė su pasirinkta šilkine suknele priminė plaukiančią gulbę… Jų ceremonija buvo labai jausminga – štai čia ir praradau savo profesionalumą, nuleidau ašarą Bažnyčioje :)P

Vakarą vedė nuostabusis Tadas Rimgaila – mano vyras eilinį kartą sugebėjo nustebinti :) kadangi jau esu pripratusi prie to, kad kai jis veda renginį, galima būti tokiai ramiai, kad net laikas atsipalaiduoti ateina, šįkart jis prakalbo rusiškai! Reikėjo matyti mano reakciją, kai išgirdau jo balsą ir jam nebūdingą arba gan sunkiai ištariamą kalbą! Čiulbėjo nesustodamas ir visiems nuo to buvo taip smagu :)

Paskui pasirodė klaipiedėčių grupė “Ilex”. Tarpuose gyvai padainuodavo bei šokti pamokydavo Tadas. Visi buvo atsipalaidavę, besišypsantys – tiesiog miela žiūrėt!

Tiesa, nepaminėjau, kad Vytautas yra NEREALUS virtuvės šefas. Taigi, visus patiekalus ruošė jo nuostabi komanda – žemai lenkiu prieš Jus galvą, mielieji!

Paskui sekė kelios gražios tradicijos, fejerverkai ir šokiai, šokiai, šokiai :)

 -jvuEAx0QUACzMBqzw4rCjxx9vQIlhehEGcMtTOxcLw,TX4tmrPckAeFuF5gfYaGo7qstEcQbEPEdeXcgCRDfDU,sJOtXjf6nLBcswiRNzqaC29UyQ_dTp94L8H6lrQ1Fpk

Ech! Gera, išties labai gera, kad viskas taip gražiai, sklandžiai pavyko. Galvojau širdis sustos, kol neišgirdau jaunųjų atsiliepimų, bet dabar jaučiuos išgyvenusi galbūt net “metų vestuves” ir esu įsitikinusi, kad prisiminsiu tiek šventę, tiek karališkuosius Eglę ir Vytautą, su plačiausia šypsena!