Karščiausios ir žaliausios 2015-ųjų vestuvės!

2015 - 10 - 18

Sekmadienio rytui trumpas pasakojimas apie vestuves, vykusias bene karščiausią 2015-ųjų vasaros dieną, kuomet termometrai rodė +30C.. +37C.. kažkur ir visus +40C!… Visgi nuotaikai įtakos tai visiškai neturėjo, nes Raminta ir Antanas turbūt labiausiai atsipalaidavę, “atsipūtę” ir visiškai tam tikrų dalykų nesureikšminantys jaunieji :)

 

7871851_orig

 

Tai draugų vestuvės, kuriose man pačiai teko sudalyvauti ir iki to šiek tiek prikišti savo nulakuotus nagučius :) Tai vestuvės, kurias ruošiant reikėjo pasitelkti kelias gudrybes (pvz. kad jaunieji gautų norimą šventės vietą), reikėjo ne kartą restorano vadovui įrodinėti, kad “ne taip, kaip įprastai” gali būti žymiai geriau, kad restorane užtenka vietos tokiems stalams, kokių nori jaunieji, kad paprastos balto staltiesės turi būti tiesiog paprastos baltos, be jokių raštų, ir kad apskritai viskas bus gerai :))

 

Šios šventės tema buvo “žaluma”. R&A norėjo, kad viskas būtų paprasta, tačiau gražu ir maksimaliai žalia! Nuotraukose pamatysite kaip tai buvo atspindėta įvairiose detalėse.

Patys jaunieji kruopščiai paruošė dovanėles svečiams – prieskonius, kurių rūšis parinko pagal artimojo pomėgius, valgymo įpročius, dėmesingai sudarė meniu ir tiesiog kaifavo nuo paties proceso. Tiesa! Gaila, neturime torto nuotraukos ir užfiksuotos Ramintos reakcijos į jį. Jis buvo laaaabai žalias :))

 

Žinokite, šventė buvo NEREALIAI LINKSMA! Patys jaunieji spinduliavo neapriepiama laime ir džiaugsmu. Jie užkrėte absoliučiai kiekvieną! Buvo be galo daug juoko, šokių – atmosfera buvo atominė.

 

Ačiū, Rami ir Antanai!! Tegul kiekviena diena būna tokia emocijomis karšta, pozityvi ir linksma! :)*

Jūsų Liu

 

8723313_orig

 

Nuotraukos Evaldo Stakėno.