Katės Aristokrantės, nors iš tikrųjų mylimi Kačiukai :)

2015 - 09 - 28

Su Jolanta ir Justu susipažinome jų draugų, kuriems prieš metus dekoravau vestuves, dėka.  Jau pirmo susitikimo metu jie labai nedrąsiai paminėjo, jog su jų santykiais yra susijusi kačiukų tema. Kačiukai? Taip, kačiukai :) iškart pasakiau, kad nieko banalaus ar “ne į temą” nebūna, nes svarbiausia yra tai, kaip viską interpretuoji ir pritaikai tik TAI VIENINTELEI porai!
Taigi, pirmiausia, gimė individuali monograma su tais pačiais kačiukais. Ją naudojome absoliučiai visoje spaudoje.

unnamed2

Artėjant šventei išsigrynino ir spalvinė gama, t.y. švelniai rausva, minkšta pilkšva ir šilauogės mėlyna. Toliau sekė visos kitos detalės: Justui ir Jolantai sukurtas fotokampelis nukėlė visus į naktinį Paryžių, desertų stalas – prie tradicinių prancūziškų ir kitų desertų, ant tą pačią temą pratęsiančio stalo, o svečių stalus papuošė išskirtinės kompozicijos su būtent šiai šventei pagamintais Eifelio bokštais. Gėlės – mano mylimos hortenzijos, dailūs pilkšvi eukalipto lapeliai ir tokios moteriškos moteriškos.. vuvuzelos :)

Trumpiau tariant, Kačiukai yra nerealūs! Kiekvieną kartą prisiminus juos ir jų šypsenas, aplanko neapsakomai šiltas jausmas.. ;*

Bučkis, J&J!!

 

Už nuotraukas didžiulis AČIŪ Anai Vengrovskajai iš www.artprojektas.lt