D.U.K. apie tortus

Ar gaminame daugiaaukščius ir vestuvinius tortus?

Taip, žinoma!

Kokio svorio tortą pasirinkti?

Pagal standartinius paskaičiavimus, vienam asmeniui reikėtų 100-120 g torto. Mūsų gaminami tortai kartais atrodo mažesni, bet sveria daugiau (juose daug kremo, uogų ir t.t.), todėl 15-ai asmenų drąsiai siūlome 2-2.5kg tortą, o 50-čiai – ne mažiau 5.5-6kg.

Kurie tortai tinkamiausi „nuogiems“ tortams?

Jei svajojate apie „nuogą“ arba „pusiau nuogą“ (apteptas labai plonu kremo sluoksniu, kad vistiek matytųsi biskvito ir kremo sluoksniai), geriausia yra rinktis Šokoladinį su vyšniomis ir mascarpone kremu, Red velvet (jis gali būti tiek raudonas, tiek šviesus, medaus spalvos), kažkiek tinka ir Matcha arbatos tortas.

Ar visi tortai tinka daugiaaukščiams tortams?

Ne, ne visi. Tokie tortai, kaip Puriena, Mėlynių putėsių, Amareto gaminame tik vieno aukšto. Tvirčiausi ir stabiliausi, tinkamiausi vestuviniams tortams yra: Šokoladinis su vyšniomis ir mascarpone kremu, Šokoladinis su traškesiu, Red velvet, Medaus.

Kiti tortai, pvz. Morkų, Skonio mūza, Vaivorykštinis, Veganiški – tinkamesni maksimum dviems aukštams arba kaip viena daugiaaukščio torto dalių.

Ar tortus galima ilgai laikyti ant stalo?

Mūsų gaminamų tortų laikymo sąlygos yra max. +5 C temperatūra. Gaminame iš natūralių produktų, nededame jokių konservantų, todėl tortai yra lepesni, jiems reikia šalčio. Rekomenduojame visus gaminius laikyti šaldytuve kuo ilgiau. Jei tokios galimybės neturite, pasistenkite, kad bent jau tiesioginiai saulės spinduliai ant jų nekristų ir buvimas šilumoje būtų kuo trumpesnis.

Ar galima tortą „sutvirtinti“, kad jis būtų patvaresnis?

Jei švenčiate gamtoje ir iškart žinote, jog neturėsite šaldytuvo ir pan., būtinai informuokite mus. Rasime būdą padaryti Jūsų tortą dar stabilesnį ;)

Ar puošiame tortus cukrine mase?

Taip, puošiame, tačiau stengiamės jos vengti. Jei yra būdas cukrinę masę pakeisti kremu, būtinai jį pasiūlysime.

Ar puošiame tortus gyvomis gėlėmis?

Taip, puošiame. Už mažo torto papuošimą gyvomis gėlėmis prisideda 5-7 eur, už didesnio – nuo 10 iki 30 eur. Viskas priklauso nuo gėlių rūšių bei kiekio, kurio reikia Jūsų tortui.

Ar gaminame vaikiškus tortus?

Taip, gaminame! Tiesa, neskirstome tortų į vaikiškus ir skirtus suaugusiems. Visuomet galime parašyti vaiko vardą, uždėti skaičiuką ar sulipdyti tam tikrą figūrėlę. Deja, bet mašinytės ar laivo, zuikio formos torto pasiūlyti negalėsime.

Ar galime tortą papuošti pagal Jūsų atsiųstą paveiksliuką?

Dažniausiai taip! Visi lygūs tortukai, jų papuošimas smeigiamomis dekoracijomis, figūrėlėmis, uogomis, macaronsais ir t.t., tikrai įmanomi! Negalime tik pažadėti cukrinių gėlių, itin sudėtingų konstrukcijų ir papuošimų ;)

Ar tortą galime papuošti tikru auksu arba nupurkšti auksiniais dažais?

Taip, žinoma!

Ar nuomojame tortines?

Taip, kreipkitės drąsiai!

Ar pristatome užsakymus?

Taip. Turime partnerius, pagal kurių nustatytą kainininką vykdomi pristatymai:

Vilniaus m. – 8 eur+PVM (jei tortas daugiaaukštis – 15 eur+PVM);

Į kitus miestus – pagal kilometražą. Parašykite, kur vyks Jūsų šventė ir paskaičiuosime, kiek kainuos pristatymas.

Per kiek laiko pagaminame tortą?

Dėl didesnių užsakymų prašome kreiptis bent prieš mėnesį. Dėl mažesnių – bent prieš savaitę. Visgi kaip ir visur, būna įvairių situacijų. Jei pabudote ir suvokėte, jog pamiršote užsakyti tortą vaikui, draugei ar mylimai antrai pusei, skambinkite 867993067! Bandysime išgelbėti :)

 

Kilus kitiems klausimams, lauksime Jūsų laiškų adresu info@liu-patty.lt ;)