VAIKŲ TORTAI

Liu Patty gaminame išskirtinai natūralius, visuomet šviežius ir skoniu naminius primenančius tortus, keksiukus ir kitus vaikų mėgstamus gardumynus. Tai šeimos verslas, todėl įdedame daug širdies ir pastangų, kad kiekvienas kepinys atitiktų Jūsų lūkesčius ir džiugintų ne tik akis, bet ir gomurį!

Liu Patty su meile Jūsų vaikų šventei paruoš labai skanų tortą, kupiną puikaus kremo su gausiu pertepimu, ir šokoladinius, vanilinius, apelsininius keksiukus su aromatingais mūsų gaminamais įdarais, ir mažųjų labai mėgstamus saldumynus ant pagaliukų.

Jei nenorite tradicinių saldumynų, mažuosius nustebinsime įvairiausiais mini pyragaičiais bei mini desertais indeliuose.

Pas mus taipogi galima rasti gardumynus be glitimo, pieno, kiaušinių ir netgi cukraus, tortus ir keksiukus veganams, todėl tikrai rasite savo favoritą!

 

Ką siūlome vaikams?

Jūsų mažiesiems galime pasiūlyti įvairius smulkius desertus: mini keksiukus, cake pops, desertus stikliukuose ir kt. (https://liu-patty.lt/saldumynu-kategorijos/kiti-saldumynai/).

Vaikams tinka praktiškai bet kuris mūsų tortas, tačiau dažniausiai tėvelių pasirenkami yra: Varškės ir mėlynių putėsių, Vaivorykštinis, Morkų, Medaus bei Šokoladinis su mascarpone ir vyšniomis tortai.

Juos puošti galime kuo įvairiausiai, tad žemiau pateikiame kelis pavyzdžius!