Nes MAZALAI AMŽINAI!!!

2015 - 08 - 11

Ką gi, pagaliau atėjo laikas pasidalinti dar viena nuostabia (ir ne kitaip!) istorija :)

Nuotraukos šaltinis: zmones.lt

Šį kartą apie neapsakomai vienas kitą mylinčius ir jau visai netrukus dar vieną šeimos narę ant rankų supuosiančius Laurą ir Šarūną, kurie kreipėsi į mus dieną prieš tai, kai paskelbėme apie mūsų vestuvių planavimą express greičiu! Nerealus sutapimas ir be galo džiugu, kad dabar jau Mazalai pasirinko būtent mus :) ne paslaptis, kad mūsų Liucina ir Laura kartu studijavo magistrą, todėl ne tik džiaugsmas, bet ir  atsakomybės jausmas buvo milijonus kartų stipresnis!

Liepos 7 diena pasitaikė labai graži – nors iki tol nuolat lijo, buvo šalta ir visai nebuvo panašu į liepos pradžią. Nepaisant vėjo, kuris vertė visą mūsų rekvizitą ir vos nesusprogdino metrinių balionų, viskas buvo taip jautru ir gražu!!

FB

Svarbiausia, kad galima buvo net apakti nuo nuoširdžių šypsenų gausos, o jaunųjų paruoštos priesaikos taip sugraudino Liuciną, kad svečiai vos nepamatė ašarų kroklio :))) (ot, būtų buvus papildoma atrakcija!)

FB2

Panašu, kad Lauros norus ir patikusius Pinterest paveiksliukus pavyko interpretuoti savaip bei įgyvendinti mūsų gražiajame Bernardinų sode. Nenorėjome paprastų palečių, kurios gali įvaryti rakščių, todėl džiaugėmės MADE BY SABE stilingaisiais baldais. Dalis saldėsių atvyko iš pat Gargždų, o kita dalis – iš Liu Patty. Visu papuošimu pasirūpino Ales Atelier komanda, kuri suprantama, nebūtų išsivertusi be žymiosios „Užupio arkos“. Jų arką, beje, papuošėme ne tik gėlėmis, bet ir Lauros pageidautomis širdelėmis :) (ui, kiek kartų besilaukiančios nuotakos norai ir nuomonės gali keistis! Bet svarbiausia, kad pavyko visus pagauti ir tinkamai paruošti :)))

Be abejo, didelis dideliausias dėkui sakyksuris.lt už nuotraukas!

Fiziškai buvome bene labiausiai per tiek laiko pavargusios, bet kiek LAIMĖS mums suteikė šie jaunieji ir jų šventė!!!

MIELI MAZALAI, linkime JUMS gyventi laimingai ir AMŽINAI! :)*

Mazalai amžinai!