Sekmadienio istorija – Aistės ir Andriaus istorija

2015 - 09 - 20

Su AA bendravome beveik metus, kruopščiai ruošėmės jų šventei – ilgai ieškojome vietos, dekoro sprendimų, įvairių paslaugų tiekėjų ir net spaudos variantų. Kartais pajausdavau, kad nors jie patikėjo man savo šventę, kažkur giliai širdyje yra išlikusi tokia įdomi nepasitikėjimo gaidelė :) vis tikindavau, kad viskas bus gerai ir viskas bus padaryta kaip jie nori ir, tiesą sakant, jų šventės dieną, manau, būtent taip ir buvo ;)

 

Santuokos ceremonija vyko Šv. Mikalojaus bažnyčioje. Nuotaka pasipuošė „Inži“ mados namų suknele, o jos puokšte kaip ir beveik visa šventės floristika pasirūpino jaunikio mama. Jų fotografas, kuriam dėkoju už šį fotoanonsiuką, buvo Linas Žukauskas, o vedėjas – Tadas Rimgaila, sugebėjęs kuo puikiausiai išjudinti susirinkusius svečius ir pakviesti pasiūbuoti pagal jo gyvai atliekamas dainas.

 

Aistė ir Andrius šypsojosi. DAUG šypsojosi! Būtent tai mane pačią labiausiai džiugino :) matėsi, jog ir jų artimieji bei draugai tiesiog mėgavosi gražiu oru, nuostabia proga ir nešykštėjo šiltų žvilgsnių.

 

O dabar – užteks kalbų ir einame žiūrėti nuotraukų!

 

Gražaus sekmadienio visiems :)

Jūsų Liu