Straipsnis iš žurnalo “Vestuvės”

2016 - 06 - 18

2016 m. gegužės mėn. 11 d. 04:00 ryto

 

Labas rytas, mano mieli kūrybos genijai!

Na, ir įrodykite man, kad nesame bepročiai :) visgi ko nepadarysi vardan kūrybinio darbo ir rezultato, kurio neįtikėtinai aiški vizija mūsų su Gabija galvose apsigyveno nuo tos dienos, kai apsilankėme įkvėpiančioje “Barono viloje”! Vilos šeimininkė, aprodydama savo valdas ir tuo pačiu elnių bei danielių ganyklą, prasitarė, jog labai norėtų kiekvieno tos dienos svečio viduje palikti tam tikrą inspiracijos šaltinį. Mūsų atveju jai pavyko 150 proc.!

_DSC4373

Ilgai nelaukdamos radome priežastį grįžti pas magiškuosius gyvūnus ir esame labai dėkingos, kad taip lengvai radome nuostabiausius bendražygius! Ačiū Solveigai ir Dominykui, kurie įsikūnijo į jaunavedžių, nusprendusių tik dviese atšvęsti ypatingąją dieną, vaidmenį. Toks šventės formatas populiarieja visame pasaulyje ir tikime, jog neaplenks Lietuvos. Tai tarsi „Love story“ fotosesija, kurią jau esame pripratę daryti sužadėtiniams, tačiau viskas pakeliama į kitą lygmenį – įsimylėjėliai atsiduria stebuklingoje vietoje, yra atitinkamai pasipuošę ir juos supa tikrą šventę, su visa jai būdinga atributika, primenanti aplinka, kurią švelniai gaubia romantiško intymumo skraistė. Ačiū, gražuoliai, jog netrukote pajausti mūsų kurtą atmosferą! Manau, ne vienai porai įrodysite, jog nebūtina bėgti į užsienį dėl išskirtinės tuoktuvių šventės. Lietuva taip pat turi daug ir labai įvairių spalvų, ką ir norėjome parodyti.

Ačiū Simonai Brazdžionytei, be kurios prabangių papuošalų Solveigos įvaizdis tikrai nebūtų toks kerintis! Ačiū Oliai Vasilevičei, kurios teptukų prisilietimai visuomet garantuoja stulbinantį rezultatą!

Ačiū mano brangiai, idėjų kupinai Gabijai už vis įdomesnius bendrus projektus, už pasitikėjimą ir rezultatus. Juostinė fotografija tavo dėka grįžta su trenksmu – laimingi tie, kurių vestuvės bus fotografuojamos šiuo „senuoju“, savo magijos turinčiu būdu ;)

Esu dėkinga ir už galimybę prisidėti idėjomis bei išpildymu. Tikiu, jog netaisyklingos formos puokštės, kuo įvairiausios spalvos, audinių deriniai, bei įdomių formų, faktūrų žvakės ir žvakidės bus šio sezono pažiba!

_DSC4383

Su meile ir šypsena,

Jūsų Liu