Dekoravimas

Principai, kuriais vadovaujamės dekoruodamos šventes

Kuriame išskirtinai stilingas vestuves, tobulai atspindinčias Jus, Jūsų santykių bei jausmų unikalumą. Tai tarsi vienetinis rūbas, idealiai pasiūtas pagal Jūsų kūno formas ir perteikiantis Jūsų charakterį.

Mes dirbame tam, kad net pačios netikėčiausios Jūsų svajonės įgautų realų, niekur kitur nematytą pavidalą. Šiam tikslui savo gyvenimą paskyrė eilė profesionalių ir talentingų žmonių, kurių dėka kiekviena šventė tampa nuostabi ir tokia vienintelė.

Kaip dirbame?

Komandinis darbas

Tam, kad būtų įgyvendinti visi Jūsų lūkesčiai, dirba komanda. Ši faktą pabrėžiame dėl to, kad kelių stiprių žmonių pagalbą visuomet galima pasiekti žymiai geresnių rezultatų, nevėluoti ir nesijaudinti dėl mažiausio kaspinėlio.

Detalės

Tam, kad būtų užtikrintas išties individualus išpildymas, nemažai mūsų detalių yra kuriama rankomis. Kartais teptuku ir akvarele dailintos vardų kortelės ar nepakartojama senovinė XVI a. žvakidė tampa tuo, ką kiekvienas svečias ir Jūs patys prisimenate dar ilgus metus. Būtent dėl šios priežasties detalėms skiriame itin daug dėmesio!

Profesionalai ir jų kūriniai

Esame labai reiklūs tokioms detalėms, kaip atspalviai, formos ir derančios detalės. Dirbame su profesionaliais dizaineriais bei meistrais, todėl turime galimybę sukurti išskirtines dekoracijas, kurių nesutiksite kitose šventėse. Tai gali būti maži Eifelio bokšteliai, figūrėlės, nematyta fotosiena ir kt.

Dekoravimo paslaugos įkainis

Standartinis vestuvių dekoravimo įkainis yra 600 eur + Jūsų pasirinktos dekoravimo priemonės (gėlės, žvakės, kt.) Pagal susitarimą, už nurodytą sumą dekoruojame šventės vietą, foto bei sveikinimų kampelius, stilizuojame desertų stalą. Visi kiti darbai tiesiog aptariami pokalbio metu.

Daugelį mūsų darbų rasite “Liucinos Rimgailė – Weddings&Events” Facebook paskyroje.