D.U.K. apie tortus

Ar gaminame daugiaaukščius ir vestuvinius tortus?

Taip, žinoma!

Kokio svorio tortą pasirinkti?

Pagal standartinius paskaičiavimus, vienam asmeniui reikėtų 120-150 g torto. Mūsų gaminami tortai kartais atrodo mažesni, bet sveria daugiau (juose daug kremo, uogų ir t.t.), todėl 15-ai asmenų drąsiai siūlome 2-2.5kg tortą, o 50-čiai – ne mažiau 5.5-6kg.

Kurie tortai tinkamiausi „nuogiems“ tortams?

Jei svajojate apie „nuogą“ arba „pusiau nuogą“ (apteptas labai plonu kremo sluoksniu, kad vistiek matytųsi biskvito ir kremo sluoksniai), geriausia yra rinktis Klasika, Juodasis miškas, Red velvet (jis gali būti tiek raudonas, tiek šviesus, medaus spalvos), kažkiek tinka ir Balta kopa.

Ar visi tortai tinka daugiaaukščiams tortams?

Ne, ne visi. Tokie tortai, kaip Švelnumas, Tropikų gaiva, Amžinoji Roma gaminame tik vieno aukšto. Tvirčiausi ir stabiliausi, tinkamiausi vestuviniams tortams yra: Klasika, Traškutis, Red velvet, Bičiukas, Bonapartas, Black velvet.

Kiti tortai, pvz. Vidurvasaris, Balta kopa, Atostogos Italijoje, Vaivorykštinis, Veganiški – tinkamesni maksimum dviems aukštams arba kaip viena daugiaaukščio torto dalių.

Ar tortus galima ilgai laikyti ant stalo?

Mūsų gaminamų tortų laikymo sąlygos yra max. +5 C temperatūra. Gaminame iš natūralių produktų, nededame jokių konservantų, todėl tortai yra lepesni, jiems reikia šalčio. Rekomenduojame visus gaminius laikyti šaldytuve kuo ilgiau. Jei tokios galimybės neturite, pasistenkite, kad bent jau tiesioginiai saulės spinduliai ant jų nekristų ir buvimas šilumoje būtų kuo trumpesnis.

Ar galima tortą „sutvirtinti“, kad jis būtų patvaresnis?

Jei švenčiate gamtoje ir iškart žinote, jog neturėsite šaldytuvo ir pan., būtinai informuokite mus. Rasime būdą padaryti Jūsų tortą dar stabilesnį ;)

Ar puošiame tortus cukrine mase?

Ne, nepuošiame. Tačiau visuomet randame būdą cukrinę masę pakeisti kremu ar kitokiu dekoravimo būdu, būtinai jį pasiūlysime.

Ar puošiame tortus gyvomis gėlėmis?

Taip, puošiame. Už mažo torto papuošimą gyvomis gėlėmis prisideda nuo 15 eur, už didesnio – nuo 20 eur. Viskas priklauso nuo gėlių rūšių bei kiekio, kurio reikia Jūsų tortui.

Ar gaminame vaikiškus tortus?

Taip, gaminame! Tiesa, neskirstome tortų į vaikiškus ir skirtus suaugusiems. Visuomet galime parašyti vaiko vardą, uždėti skaičiuką ar uždėti Jūsų vaiko mėgiamą herojų, kurį atspausdinsime ant valgomo popieriaus. Arba turime figūrėlių, dekoro detalių, kurias gaminame iš šokolado (meškučiai, elniukai ir pan.)

Ar galime tortą papuošti pagal Jūsų atsiųstą paveiksliuką?

Dažniausiai taip! Visi lygūs tortukai, jų papuošimas smeigiamomis dekoracijomis, figūrėlėmis, uogomis, macaronsais ir t.t., tikrai įmanomi! Negalime tik pažadėti cukrinių gėlių, itin sudėtingų konstrukcijų ir papuošimų ;)

Ar tortą galime papuošti tikru auksu arba nupurkšti auksiniais dažais?

Taip, žinoma!

Ar nuomojame tortines?

Taip, kreipkitės drąsiai!

Ar pristatome užsakymus?

Taip. Turime partnerius, pagal kurių nustatytą kainininką vykdomi pristatymai:

Vilniaus m. – nuo 6 eur + PVM (jei tortas daugiaaukštis – nuo 15 eur+PVM);

Į kitus miestus – pagal kilometražą. Parašykite, kur vyks Jūsų šventė ir paskaičiuosime, kiek kainuos pristatymas.

Per kiek laiko pagaminame tortą?

Dėl didesnių užsakymų prašome kreiptis bent prieš dvi savaites ar mėnesį. Dėl mažesnių – bent 3 – 4 dienas. Visgi kaip ir visur, būna įvairių situacijų. Jei pabudote ir suvokėte, jog pamiršote užsakyti tortą vaikui, draugei ar mylimai antrai pusei, skambinkite +370 699 08 442! Bandysime išgelbėti :)

 

Kilus kitiems klausimams, lauksime Jūsų laiškų adresu info@liu-patty.lt ;)