PROGINIAI TORTAI

Liu Patty desertinėje gaminame įvairiausius tortus, skirtus ir vaikams, ir suaugusiems. Daug dėmesio skiriame jų sudėčiai, todėl gaminame iš geros kokybės, natūralių produktų. Visose receptūrose yra sumažintas cukraus kiekis, t.y. jo dedame tik tiek, kiek reikia tam tikriems skoniams atskleisti. Kartais to net nereikia, todėl taip pat gaminame desertus be cukraus. Tokiais atvejais jį keičia agavų sirupas, natūralus medus arba ksilitolis, kurį gali vartoti ir diabetu sergantys žmonės.

Mūsų tortai gali būti puošiami pagal mūsų katalogą, tačiau įvairioms progoms siūlome ir personalizuotus išpildymus. Čia rasite fotokatalogą su idėjomis, kurias jau esame įgyvendinę arba mielai Jums įgyvendinsime! FOTOKATALOGAS atsisiųsti. 

Čia rasite tinkamą variantą kasdienei progai, o taip pat tortą vaiko gimtadieniui, vestuvinį tortą, krikštynų tortą bei tinkamą variantą įmonės šventei. Įmonių tortai dažniausiai sveria nuo 4-5kg iki… Turime patirties gaminant 20, 30 ir daugiau kg sveriančius tortus, kuriuos pateikiame ant specialių stiklinių padėklų, todėl viskas atrodo estetiškai, o Jums nereikia rūpintis papildomu torto pateikimu. Žemiau dalinamės keliomis tortų idėjomis pagal temas:

tortai vestuvems

Vestuvių tortai

tortai vaikams

Tortai vaikams

Tortai įvairioms progoms