DESERTAI SU LOGOTIPAIS

Verslo dovanos su įmonės logotipu, desertai, keksiukai arba tortai su logotipu, taip pat speciali pakuotė su įmonės logo – visa tai darome ganėtinai dažnai ir su malonumu!

Kokie yra įmanomi variantai? Kaip galime uždėti/atspindėti Jūsų įmonės logotipą arba prekės ženklo spalvas, formas ir kt.?

Dalinamės keliais įmanomais variantais:

1. Šokoladinės plokštelės su logotipu.

Šioms plokštelėms pagaminti reikia bent kelių dienų, tačiau dažniausiai jų gamybos darbus planuojame savaitę-dvi prieš. Vienos plokštelės kaina yra 1 eur/vnt. Būtent tokia suma prisideda prie Jūsų pasirinkto deserto kainos. (minimalus kiekis 20 vnt.)

2. Logo ant valgomo “popieriaus”.

Logotipai ir kiti paveiksliukai, kuriuos spausdiname ant valgomo “popieriaus” gali būti nuo labai mažų, iki A4 formato. Spalvų ir formų apribojimų neturime, tik rekomenduojame taip puoštus desertus suvalgyti tą pačią dieną, kai spalvotas paveiksliukas yra ant jų uždedamas. Logotipo kaina tortui – 15 eur/vnt. Logotipo kaina keksiukui ar pyragaičiui 0,70 eur/vnt.

3. Pačiuose gaminiuose atskleistos įmonės spalvos, iš keksiukų sukurtas įmonės logotipas ir pan.

Šioje dalyje pristatome labai nestandartinius išpildymus, kai tortą sudaro didelis kiekis keksiukų arba pyragaičių, pats tortas yra raidžių formos arba iš tam tikrų spalvų turinčių desertų sudarytą kompozicija. Žemiau pateikiame pavyzdžius, kai logotipas sudarytas iš skirtingo dydžio keksiukų, o pyragaičiai “Stracciatella” virto penkių spalvų “Teleloto” rutuliukais. “OREO” tortui buvo gaminama speciali metro ilgio dėžė su užsakovo pasirinktu dizainu.

4. Kiti personalizuoti sprendimai.

Dažniausiai personalizuotų sprendimų reikia įmonės gimtadienio, Kalėdų, valstybinių švenčių ir kitomis progomis. Esame kartu su užsakovais šventę netgi jų pasiektą milijoninį click’ą! Taigi, priežasčių švęsti niekada netrūksta, o būdų tai padaryti originaliai ir skaniai juolab.

Personalizuotos dovanos džiugina ne tik artimuosius, bet ir verslo partnerius, įmonių vadovus ar tam tikrą progą minintį kolektyvą. Galime padėti Jums sugalvoti dovanos idėją pagal tai, kokiai progai jos reikia, kokiam žmogui ar netgi pagal tam tikrą šūkį. Kartą kūrėme tortus, kuriuose buvo atspindėta lyčių lygybės statistika. Jie buvo skirti Lyčių lygybės dienai paminėti. Kitą kartą kepėme meduolius “Coca-Cola” Kalėdų karavanui. Taip pat esame turėję užduotį sugalvoti unikalų produktą, t.y. didelius apvalius zefyrus, kurie primintų sniego gniūžtes, nes užsakovas norėjo savo partneriams Kalėdų proga padovanoti “maišą sniego”. Jau kitąmet eksperimentavome ir sugalvojome visiškai natūraliai juodus, it angliukai sausainius-džiūvesėlius, kurie pagal seną legendą, nuo Kalėdų Senio vietoje dovanų atitenka nepaklusniems vaikams.

Esame pakankamai lankstūs, kad sukurtume Jums tai, ko šiai dienai nėra mūsų kataloge! Mėgstame iššūkius, todėl su malonumu jų imames. Personalizuotos dovanos kūrimas gali apimti patį produktą, o taip pat pakuotę – pradedant kaspino spalva ir logo graviravimu arba folijavimu, baigiant 1m ilgio ir 40cm pločio dėže tortui (kaip nuotraukoje su OREO tortu).

Dėl visų šių klausimų maloniai prašome kreiptis el. pašto adresu info@liu-patty.lt arba +370 699 08442.